Reklam

None Server sürekli güncellenen dinamik içeriğiyle teknoloji dünyasının nabzını yakından tutan bir sitedir. None Server’da reklam vermek hedeflediğiniz kitleye yakından ulaşmanızı sağlayacaktır.

NONE SERVER'DA REKLAM SEÇENEKLERİ
None Server’da banner reklam, sponsorluk ve sayfa olmak üzere üç farklı reklam seçeneği bulunmaktadır.

BANNER REKLAM
None Server’ın her sayfasında yer alan 728 piksel genişlikli üst banner, 468 x 60 genişlikli sağ sütun banner ve iç yazı sayfalarında, yazıların altında yer alan 728 x 90 genişlikli banner reklam alanlarını tanıtım için kullanabilirsiniz. Bunun dışındaki reklam banner isteklerinizi de bize iletebilirsiniz.

KATEGORİ SPONSORLUĞU
None Server’da yer alan çeşitli yazı kategorilerinden markanız için uygun olana sponsor olabilirsiniz. Bu reklam modelinde kategori sayfası markanıza ait görsellerle zenginleştirilecek, kategori sizin markanızın adıyla birlikte anılacak.

MİKRO SİTE
Şirketiniz veya markanıza ait, None Server’da onunla ilgili yazılmış haberlerden veya bizzat None Server editörleri tarafından hazırlanmış yazılardan oluşan ve noneserver.com alan adı altında barındırılan özel mikro site ile markanızın web’de görünürlüğünü artırabilir, bunun için None Server’ın gücünden yararlanabilirsiniz.

REKLAM İÇİN İLETİŞİM KURUN
reklam[at]noneserver.com adresine e-posta göndererek ya da 0537 497 08 32 numaralı telefonu arayarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.